Bebek Sağlığı

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Yusuf ÇELEBİ
Bebek Sağlığı uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek bebeklerinizin daha sağlıklı olmasını ve onlara nasıl daha iyi bakabileceğinizi öğrenebilir, öğreneceğiniz bilgiler sayesinde kendi bebeğinize dah

Bebek Sağlığı uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek bebeklerinizin daha sağlıklı olmasını ve onlara nasıl daha iyi bakabileceğinizi öğrenebilir, öğreneceğiniz bilgiler sayesinde kendi bebeğinize daha iyi bakabilir, onun daha sağlıklı bir bebek olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz yeni doğdu ise ve siz henüz çok tecrübesiz bir anne iseniz bu uygulamaya hemen sahip olmalısınız. Çünkü bu yararlı uygulama sizin bebeğinize en iyi şekilde bakmanız için en iyi yardımcınız olacak.

Uygulamanın otomatik olarak sürekli güncellenen zengin menüsünde bebek bakımı ve sağlığı ile ilgili çok yararlı bilgiler bulunmaktadır. Menüde bulunan başlıkları inceleyerek bilgi sahibi olmak istediğiniz konuyu içeren başlığa tıklayacak ve bilgilenmeye başlayacaksınız. Başlıklarda bebek sağlığı, doktor kontrolleri, kusma, ishal, diş çıkarma, kabızlık, burun tıkanıklığı, ateş, viral enfeksiyon, göz hastalıkları, akciğer, kalpte üfürüm, cilt hastalıkları gibi daha bir çok konu ile ilgili bilgiler ve bu konu ile ilgili yapabilecekleriniz siz yeni annelere öğretilmektedir. Her annenin cihazında mutlaka bulunması gereken bu kullanışlı uygulama Android cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
Bebek Sağlığı indir